Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Odrzywolska Wójcik Nieruchomości

Świętojańska 66/4 Gdynia

Mapa

501 171...

501 171 259

biuro nieczynne

specjalizacje: nieruchomości mieszkaniowe, nieruchomości komercyjne

odrzywolskawojcik@tkn.pl

Pokaż więcej

Nasi Agenci

O nas

Odrzywolska & Wójcik Nieruchomości powstała w wyniku fuzji dwóch firm: "Wójcik Nieruchomości" i "Odrzywolska Nieruchomości". Obydwie firmy rozpoczęły działalność w 1991 roku. Naszym atutem jest zespół pracowników kierowanych przez prawników Jolantę Odrzywolską Wójcik oraz Leszka Wójcik, którzy działają na rynku nieruchomości od 1989 roku.

Jesteśmy biurem godnym zaufania, działającym profesjonalnie i dobrze przygotowanym do tego, by spełniać oczekiwania każdego klienta. Mamy stałych klientów, którzy wracają do nas ze względu na skuteczność naszych działań i zakres usług jakie oferujemy.

Chcemy by nasi klienci czuli się bezpiecznie i byli zadowoleni z przeprowadzonej transakcji. Jesteśmy zespołem, który lubi swoją pracę, dzięki czemu mamy bardzo dobry kontakt z klientami.

Gwarantem jakości naszych usług są ciągle podnoszone kwalifikacje i wiedza o rynku nieruchomości, posiadane certyfikaty, ubezpieczenia, członkostwo w Trójmiejskiej Korporacji Nieruchomości zrzeszającej 6 renomowanych biur nieruchomości, uczestnictwo w targach, a także deklarowane przestrzeganie standardów zawodowych Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Więcej

  • Dane biura
  • Wyślij wiadomość
  • Zobacz na mapie
  • O nas

Chcesz sprzedać nieruchomość?

13

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym biurem

Zobacz

Sprzedaj

Ogłoszenia Odrzywolska Wójcik Nieruchomości

Filtruj

640 000 zł38 m² 16 842 zł/m²

Jolanta Odrzywolska-Wójcik

Jolanta Odrzywolska-Wójcik

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie w świetnej lokalizacji- gdynia Oferujemy na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 38 m , położone...

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł55,45 m² 10 279,53 zł/m²

Jolanta Odrzywolska-Wójcik

Jolanta Odrzywolska-Wójcik

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Osiedle Nowy Horyzont wygodne 2 pokojowe mieszkanie w Borkowie przy ul. Współczesnej. Mieszkanie znajduje się w bloku na nowoczesnym osiedlu Nowy...

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł90 m² 8 333,33 zł/m²

Leszek Wójcik

Leszek Wójcik

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:260 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej na Pustkach Cisowskich w Gdyni. Na sprzedaż 1/2 bliźniaka z 1962 roku o pow. całkowitej 90 m2 posadowionego...

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł71,80 m² 10 584,95 zł/m²

Jolanta Odrzywolska-Wójcik

Jolanta Odrzywolska-Wójcik

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne mieszkanie z dużym tarasem 71,8 m | 3 pokoje | 2 łazienki Na sprzedaż kompaktowe i jasne...

Szczegóły ogłoszenia

2 950 000 zł367 m² 8 038,15 zł/m²

Jolanta Odrzywolska-Wójcik

Jolanta Odrzywolska-Wójcik

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:899 m²

Zadbany i funkcjonalny dom w otulinie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego Dom jednorodzinny może być wykorzystany jako dwurodzinny opis domu: na...

Szczegóły ogłoszenia

834 500 zł44,33 m² 18 824,72 zł/m²

Jolanta Odrzywolska-Wójcik

Jolanta Odrzywolska-Wójcik

 

Piętro:14/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Stylowe mieszkanie na osiedlu "albatros Towers"z pięknym widokiem ul. Al. Rzeczypospolitej Gdańsk Przymorze Małe Albatros Towers to kompleks pięciu...

Szczegóły ogłoszenia

775 125 zł2 067 m² 375 zł/m²

Jolanta Odrzywolska-Wójcik

Jolanta Odrzywolska-Wójcik

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 2067 m2 na sprzedaż - Tuchom Opis działki: działka o powierzchni 2067m2 położona w Tuchomiu. Kształt działki prostokąt....

Szczegóły ogłoszenia

1 080 000 zł303 m² 3 564,36 zł/m²

Leszek Wójcik

Leszek Wójcik

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:-

Znakomity dom pod inwestycje 15 min od morza Ta wyjątkowa nieruchomość zlokalizowana jest w nadmorskim kurorcie Władysławowo przy ul. Józefa Unruga....

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł899 m² 3 114,57 zł/m²

Jolanta Odrzywolska-Wójcik

Jolanta Odrzywolska-Wójcik

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka budowlana w otulinie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego Na sprzedaż znakomicie zlokalizowanadziałka budowlana o pow. 899 m2 pod...

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł31,60 m² 14 062,50 zł/m²

Leszek Wójcik

Leszek Wójcik

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Gdynia | 2 pokoje | 32 m | II piętro | do własnej aranżacji | dostępne od zaraz Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 32 m ,...

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł350 m² 7 428,57 zł/m²

Leszek Wójcik

Leszek Wójcik

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:780 m²

NA sprzedaż hala magazynowa wraz Z zapleczem biurowym I socjalnym Przedmiotem sprzedaży jest hala magazynowa 350 m2 zlokalizowana w Gdynia/...

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł60,06 m² 16 650,01 zł/m²

Jolanta Odrzywolska-Wójcik

Jolanta Odrzywolska-Wójcik

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży mieszkania Lokalizacja: gdynia, mały Kack, bernadowo Powierzchnia: 60,06 m Liczba pokoi: 3 Piętro: 2 / 3 (budynek z windą)...

Szczegóły ogłoszenia

52,33 zł/m²113,70 m² 5 950 zł

Jolanta Odrzywolska-Wójcik

Jolanta Odrzywolska-Wójcik

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż

NA wynajem lokal biurowy centrum gdyni Lokal biurowy położony w nowoczesnym budynku biurowo-apartamentowym "transatlantyk" w samym centrum Gdyni....

Szczegóły ogłoszenia

394 500 zł1 052 m² 375 zł/m²

Jolanta Odrzywolska-Wójcik

Jolanta Odrzywolska-Wójcik

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1052 m2 na sprzedaż - Tuchom Opis działki: działka o powierzchni 1052 m2 położona w Tuchomiu. Kształt działki prostokąt....

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł82 m² 10 000 zł/m²

Leszek Wójcik

Leszek Wójcik

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Atrakcyjne 2-poziomowe mieszkanie W spokojnej okolicy domów jednorodzinnych I lasu W małym kacku Na sprzedaż 2-poziomowe mieszkanie...

Szczegóły ogłoszenia

Zamknij